איך לחפש את הטיסה – טיפים ממטייל מנוסה

איך לחפש טיסה ?

שלום, אני טס די הרבה. אתה יכול לקרוא מידע על הנסיעות שלי באתרים שלי על: וייטנאם, תאילנד ו- ברצלונה.
הנה כיצד אני מחפש טיסות :

כדי למצוא טיסה, אני ממליץ להשתמש ב- Skyscanner.
יש לו ממשק משתמש נהדר והוא מצביע על המחירים הנמוכים. במיוחד יעיל הוא האפשרות לראות מבט חודשי, עם המחיר הנמוך ביותר בכל יום.
הנה כיצד להשתמש ב- Skyscanner :
bkk

  1. בחר את השפת משתמש והמטבע בפינה הימנית, למעלה בעמוד.
  2. מלא את יעד הנסיעה והתאריך (הקש one way אם רצונך בכך) ואז הקש על הכפתור Search Flights.
  3. אתה תראה תוצאות החיפוש. אם אתה גמיש בתאריכים, לחץ על הקישור show whole month בפינה הימנית עליונה. יופיע תאריכון (וגרף) עם המחיר הנמוך ביותר לכל יום.

bkk
bkk
bkk
כאשר אתה בוחר טיסה, שקול גם :

  • זמן הנחיתה (בלילה יתכן שתצטרך מונית במקום תחבורה ציבורית).
  • זמני המתנה בהחלפת מטוסים.
  • מיקום שדות התעופה. חברות מסוימות לא נוחתות בשדה תעופה הראשיים

הערות :

  • Skyscanner הוא מנוע חיפוש, הוא לא מוכר לך את הכרטיס אלא מצביע לך על רשימה של חברות שמוכרות את הכרטיס (כמו למשל חברת התעופה עצמה).
  • המחיר שאתה רואה במנוע חיפוש כדוגמת Skyscanner הוא לא תמיד המחיר הסופי (למרות שהם מאד משתדלים). לפעמים יש תוספות על מזוודות ועל מסים ולכן יש להתקדם בתהליך ההזמנה כדי לדעת את המחיר הסופי.

אופציות מתקדמות, במידה ויש לך הרבה אנרגיה :

  • מנועי חיפוש כדוגמת Skyscanner הם יעילים מאד ונותנים תמונה טובה לגבי האפשרויות הקיימות, אך לפעמים, מסיבות שונות, יתכן שמספר קטן של טיסות יחמקו מהרשימה. לכן, בדוק גם באתרים הפרטיים של החברות תעופה שנוסעות ליעד שלך. כדי לדעת אילו חברות נוסעות ליעד שלך, אפשר לבדוק את ההמראות ונחיתות בזמן אמת של אתרי שדות התעופה.
  • מנועי חיפוש נוספים עם ממשק משתמש טוב הם : Google flights ו- Momondo.

מתי הזמן הטוב ביותר לקנות את כרטיס הטיסה ?

בדרך כלל, כמה שיותר מוקדם (חודשיים קודם למשל). זה בעיקר נכון לגבי החברות low cost, אלה כמעט תמיד נוסעים בתפוסה מלאה. ישנם גם דילים של הרגע האחרון, במקרים מסוימים, אבל אתה לא באמת יכול לסמוך על זה אם אתה לא גמיש ביעד וביום טיסה. למזלנו תחום הטיסות המסחריות הפך להיות מאד תחרותי ואפשר למצוא מחירים טובים ליעד שלך בכל זמן, אם אתה מוכן לעשות טיסות לא
ישירות.